Over ons

Nodo-Shop

Nodo-Shop.nl is de webwinkel speciaal voor het nodo-domotica project. Wij zijn deze webshop begonnen na de overweldigende vraag naar de nodo en bijbehorende randapparatuur. Alles overzichtelijk beschikbaar op een website zondat je in 1 keer klaar bent. Inmiddels groeit de shop steeds verder en worden er steeds meer producten toe gevoegd die handig zijn in combinatie met een nodo. Ook zonder nodo kun je natuurlijk gewoon de gewenste producten bestellen.

Ons team

Ons team bestaat uit een klein aantal zeer gemotiveerde medewerkers.

Informatie

Nodo-shop.nl is onderdeel van Wijbenga automatisering.
Onze leveringsvoorwaarden zijn te vinden hier op onze website en indien gewenst bij ons op te vragen.

KvK nummer: 10044849
BTW nummer: NL001898411B51

Koning Davidlaan 25

6564 AC Heilig Landstichting

Telefoon nummer: +31 24 3880033